Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/gkpisek.cz/gkpisek.cz/libs/Nette/loader.php on line 19
Zastoupení SATLAB - Geodézie Písek

Zastoupení SATLAB

V rámci rozšíření nabídky našich služeb, jsme se stali autorizovaným prodejcem Švédské firmy Satlab Geosolutions, jednoho z předních výrobců geodetických přijímačů GNSS.

Satlab Geosolutions je společnost nabízející řešení pro geodety, ale také pro sběr dat GIS vysoké kvality. Tato společnost byla založena skupinou nadšených a průkopnických inženýrů, s celkem více než 40 let zkušeností v odvětví GNSS. Vývojáři se soustředí nabídnout zákazníkům nové trendy a technologie, které uspokojí poptávku po chybějících technických vlastnostech dostupných produktů na trhu. Další předností je široká distribuční síť a kvalitní a rychlá technická podpora a servis. V současné době je SatLab zastoupen po celém světě: ředitelství ve Švédsku, pobočky v České republice, Turecku, USA a Singapuru.

Samozřejmostí je rozsáhlá technická podpora, kterou poskytujeme přímo našim konečným zákazníkům. Firemní zázemí v České Republice Vám zajistí pomoc a servis při jakýchkoli problémech.

Prohlédněte si nabízené produkty SATLAB na našem eshopu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na satlab@gkpisek.cz nebo na tel. 603 560 635